آخرین خبرها

سهام تله کابین به ۳۰۰٫۰۰۰ تومان افزایش یافت

MrSedighi-New

مهندس محمد جواد صدیقی با بیان این مطلب با بررسی کارشناسی و جلسات کارگروه مشترک با سهامداران سهام تله کابین با توجه به ورود ماشین آلات پروژه به ۳۰۰٫۰۰۰ تومان افزایش یافت. مهنس محمد جواد صدیقی افزود : پیش بینی می شود عملیات نصب و تست ماشین های تله کابین تا پایان ماه جاری صورت بگیرد و در این راستا ... بیشتر بخوانید »

دستگاه های تله کابین وارد ایران شد

repurposed-cable-car-repurposed-to-gumball-machine-designboom04

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد بیان کرد : دستگاه های تله کابین پس از کش و قوس فراوان بالاخره از گمرک تبریز ترخیص و وارد ایران شد محمد جواد صدیقی با بیان این مطلب در راستای توسعه و تسریع سریع در راه اندازی پروژه و با همکاری کمرگ استان آذربایجان شرقی و جلسات متعدد بالاخره با ... بیشتر بخوانید »

افزایش قیمت سهام تله کابین به ۲۷۰ هزار تومان در هر سهم

saham15_saham (3)

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان اینکه ارزش سهام تله کابین با توجه نزدیک شدن ورود و ترخیص ماشین آلات  ارزش سهام تله کابین و مشارکت و همکاری بیش از ۵۰ درصد از سرمایه گذاران و سهامداران از اول مهرماه سال ۱۳۹۳ ، ارزش سهام با ۲۵۰۰۰ تومان افزایش به ۲۷۰٫۰۰۰ هزار تومان می رسد ... بیشتر بخوانید »

افزایش قیمت سهام شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد

saham15_saham (3)

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان اینکه ارزش سهام تله کابین با توجه به نصب نهایی ماشین آلات و مطالعه تکمیلی احداث و تکمیل خط  تله کابین ارزش سهام تله کابین و مشارکت و همکاری بیش از ۵۰ درصد از سرمایه گذاران و سهامداران از اول ماه اردیبهشت سال ۱۳۹۳ ، ارزش سهام با ۲۵۰۰۰ ... بیشتر بخوانید »

برگزاری جلسه با چندین ارگان دولتی برای واگذاری سهام

mr sedighi

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان این مطلب که جلساتی با چندین ارگان دولتی برگزار گردیده است . مهندس محمد جواد صدیقی با بیان این مطلب که در حال حاضر توافقاتی با یکی از ارگانها صورت گرفته و بر اساس آن مقرر گردیده است ۴۰٫۰۰۰ سهام به پرسنل آن ارگان واگذار گردد که به صورت ... بیشتر بخوانید »

برگزاری مراسم جشن تله کابین با حضور سهامداران

web_0927124

جشن در تاریخ ۹۲/۱۲/۱۶ به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) در سالن وحدت با ظرفیت ۵۰۰۰ نفر با حضور هنرمندان سینما از قبیل سرکار خانم الهام حمیدی به عنوان چهره و جناب آقای احمد توکلی به عنوان مجری و جناب آقای علیرضا مسلمی به عنوان تقلید صدا برگزار شد. ابتدا بعد از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و سرود جمهوری ... بیشتر بخوانید »

برگزاری جلسه مشترک با سازمان عمران اوقاف

MrSedighi-New2

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان این مطلب که جلساتی با محوریت چگونگی همکاری با مدیر عامل سازمان عمران اوقاف یزد جناب آقای مهندس شاهینی برگزار کردیم مهندس محمد جواد صدیقی افزود : در این نشست صیممانه بر چگونگی سرمایه گذاری و همکاری شرکت عمران اوقاف و همچنین روند پیشرفت پروژه و چگونگی و روند ... بیشتر بخوانید »

برگزاری نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت سبزه کوه آراد با مدیر کل محترم دادگستری استان

MrSedighi-New

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان این مطلب که نشست صمیمانه ای با موضوع بررسی راهکار های افتتاح سریعتر پروژه تله کابین با مدیر کل محترم دادگستری استان جناب آقای حیدری برگزار کردیم. مهندس محمد جواد صدیقی افزود : در این راستا اهداف چگونگی احداث پروژه تله کابین ‏، مشکلات و موانع و راهکار های رفع ... بیشتر بخوانید »

اولین همایش سهامداران جهت بهره برداری از پروژه تله کابین

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان این مطلب که با عنایت به خداوند متعال و در سایه توجه حضرت ولی عصر ، اولین همایش بهره برداری از پروژه تله کابین با حضور جمعی از سهامداران مجموعه گردشگری و جهانگردی شرکت سبزه کوه آراد برگزار می گردد. مهندس محمد جواد صدیقی افزود : این همایش روز ... بیشتر بخوانید »

خرید سهام همراه با سفر به کشور اتریش برای ترخیص ماشین آلات پروژه

mr sedighi

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان این مطلب که هر سهامداری که تا تاریخ ۱۳۹۲/۹/۲۱ سهام خریداری نماید به قید قرعه به اتفاق هیئت مدیره جهت بازدید و ترخیص ماشین آلات به کشور اتریش اعزام خواهد شد ، مهندس محمد جواد صدیقی افزود : با توجه به حساس بودن مراحل ترخیص ماشین آلات پروژه مشارکت ... بیشتر بخوانید »

افزایش ارزش سهام شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد از هشتم آذر ماه

saham 2

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان اینکه ارزش سهام تله کابین با توجه به نصب نهایی ماشین آلات و مطالعه تکمیلی احداث و تکمیل خط  تله کابین ارزش سهام تله کابین و مشارکت و همکاری بیش از ۵۰ درصد از سرمایه گذاران و سهامداران از روز هشتم آذر ماه سال ۱۳۹۲ ، ارزش سهام با ... بیشتر بخوانید »

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد : نیاز به سرمایه گذار جهت تسریع در راه اندازی پروژه داریم ، مشارکت همه سرمایه گذاران لازم است

saham15_saham (3)

  مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد بیان کرد : با توجه به راه اندازی پروژه تله کابین ، شرکت نیاز به سرمایه دارد که باید از طریق جذب سرمایه گذار تامین گردد  در همین راستا با مبلغ چهل میلیارد ریال (۴۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰) جذب سرمایه از طریق سهامداران که حق تقدم دارند شرکت سبز کوه آراد میتواند ماشین ... بیشتر بخوانید »

ارزش سهام تله کابین به ۲۰۰ هزار تومان در هر سهم رسد

saham15_saham (3)

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان اینکه ارزش سهام تله کابین با توجه به نصب مقدماتی ماشین آلات و مطالعه نهایی احداث و تکمیل جاده تله کابین ارزش سهام تله کابین به ۲۰۰ هزار تومان رسید و تمام کارهای زیر بنایی و تجهیزات کارگاه  به پایان رسیده است محمد جواد صدیقی افزود : افرادی که ... بیشتر بخوانید »

پیگیری مراحل نهایی اخذ وام شرکت برای تکمیل پروژه

صدیقی

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان این مطلب که روند اجرای پروژه تله کابین در چه مرحله ای است افزود: با توجه به درخواست و پیگیری ها و جلسات مکرر شرکت با مسئولان بانک ها خوشبختانه وام پروژه در مرحله کارشناسی بوده  که انشاالله بزودی پرداخت می گردد تا روند اجرای پروژه با سرعت بیشتری ... بیشتر بخوانید »

حضور تله کابین یزد در سومین همایش و جشنواره بین المللی سرمایه گذاری در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

  سومین همایش و جشنواره بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در روز های ۱۶ تا ۱۸ اسفند سال جاری برگزار می شود که شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد به منظور معرفی فعالیت های خود به سرمایه گذاران خارجی و داخلی و همچنین ... بیشتر بخوانید »

بالا